PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00-17:00, SOBOTA 9:00-13:00

O FIRMIE

O GRYGIER-GRANIT

Kamieniarstwo mamy we krwi

Grygier-Granit to firma rodzinna, doświadczona, innowacyjna, która podejmuje się wszelkich zleceń w zakresie kamieniarstwa.

Od ponad 40 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z granitów, marmurów, onyksów, trawertynów, konglomeratów czy spieków kwarcowych.

Materiały, których używamy do produkcji pochodzą z całego świata, dzięki czemu oferta dla naszych klientów jest bardzo bogata. Wiele materiałów można zobaczyć w siedzibie firmy w całych płytach, co pozwala uzyskać pewność jak będą wyglądać zamówione przez Państwa blaty, schody, posadzki, okładziny, obudowy kominków czy parapety.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym o innowacyjne technologie CNC, ale też co bardzo istotne, posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży i  grono tysięcy zadowolonych klientów.

Podsumowując, nasze atuty to najbardziej doświadczona kadra w regionie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwalający na wykonywanie z kamieni nawet najśmielszych Państwa pomysłów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

1
FACHOWE DORADZTWO

Najbardziej doświadczona kadra pracownicza w regionie i tysiące zadowolonych klientów.

 

2
SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Podejmujemy się każdego zlecenia. Parapety, schody, posadzki, okładziny, blaty, obudowy kominków, nagrobki, grobowce – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania.

3
BOGATY WYBÓR KAMIENI

Materiały, z których wykonujemy Państwa zlecenia to granity, marmury, onyksy, trawertyny, konglomeraty, spieki kwarcowe, które pochodzą właściwie z całego świata.

4
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Park maszynowy firmy Grygier-Granit oparty jest o innowacyjne technologie CNC, co przy połączeniu z ogromnym doświadczeniem kadry pracowniczej pozwala wykonywać najbardziej skomplikowane zlecenia.

5
PRECYZJA WYKONANIA

Do wszystkich zleceń podchodzimy ze szczególną troską o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Wykonujemy usługi kompleksowo, od pomiaru, przed produkcję, aż po montaż.

6
WIZUALIZACJA ZAMÓWIENIA

Jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną wizualizację, tak by już przed złożeniem zamówienia mieli Państwo możliwość zobaczenia finalnego efektu zlecanych nam prac.