PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00-17:00, SOBOTA 9:00-13:00

O FIRMIE

O GRYGIER-GRANIT

Kamieniarstwo mamy we krwi

Grygier-Granit to firma rodzinna, doświadczona, innowacyjna, która podejmuje się wszelkich zleceń w zakresie kamieniarstwa.

Od ponad 40 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z granitów, marmurów, onyksów, trawertynów, konglomeratów czy spieków kwarcowych.

Materiały, których używamy do produkcji pochodzą z całego świata, dzięki czemu oferta dla naszych klientów jest bardzo bogata. Wiele materiałów można zobaczyć w siedzibie firmy w całych płytach, co pozwala uzyskać pewność jak będą wyglądać zamówione przez Państwa blaty, schody, posadzki, okładziny, obudowy kominków czy parapety.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym o innowacyjne technologie CNC, ale też co bardzo istotne, posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży i  grono tysięcy zadowolonych klientów.

Podsumowując, nasze atuty to najbardziej doświadczona kadra w regionie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwalający na wykonywanie z kamieni nawet najśmielszych Państwa pomysłów.

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się spieki kwarcowe. Stało sie tak ze względu na ich kolorystykę oraz szeroką gamę grubości tego materiału. Spieki kwarcowe możemy kupić w grubościach od 3 milimetrów do aż 2-3 centymetrów w zależności od danego producenta. Spieki kwarcowe możemy z powodzeniem stosować na blaty kuchenne, parapety, podłogi czy też jako okładziny podłogowe a nawet okładziny na elewacje.

CO NAS WYRÓŻNIA?

1
FACHOWE DORADZTWO

Najbardziej doświadczona kadra pracownicza w regionie i tysiące zadowolonych klientów.

 

2
SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Podejmujemy się każdego zlecenia. Parapety, schody, posadzki, okładziny, blaty, obudowy kominków, nagrobki, grobowce – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania.

3
BOGATY WYBÓR KAMIENI

Materiały, z których wykonujemy Państwa zlecenia to granity, marmury, onyksy, trawertyny, konglomeraty, spieki kwarcowe, które pochodzą właściwie z całego świata.

4
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Park maszynowy firmy Grygier-Granit oparty jest o innowacyjne technologie CNC, co przy połączeniu z ogromnym doświadczeniem kadry pracowniczej pozwala wykonywać najbardziej skomplikowane zlecenia.

5
PRECYZJA WYKONANIA

Do wszystkich zleceń podchodzimy ze szczególną troską o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Wykonujemy usługi kompleksowo, od pomiaru, przed produkcję, aż po montaż.

6
WIZUALIZACJA ZAMÓWIENIA

Jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną wizualizację, tak by już przed złożeniem zamówienia mieli Państwo możliwość zobaczenia finalnego efektu zlecanych nam prac.